购买 SIT8208AI-23-33S-33.333300T | SIT8208AI-23-33S-33.333300T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-23-33S-33.333300T
SIT8208AI-23-33S-33.333300T
SIT8208AI-23-33S-33.333300T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 3.3V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-23-33S-33.333300T Packaging
Insepction
SIT8208AI-23-33S-33.333300T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-23-33S-33.333300T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-23-33S-33.333300T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-23-33S-33.333300T?
ABM11W-38.4000MHZ-7-J2Z-T3 ABM11W-38.4000MHZ-7-J2Z-T3 Abracon LLC, CRYSTAL 38.40MHZ 7PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
MKP383439025JC0Z20 MKP383439025JC0Z20 Vishay BC Components, CAP FILM 0.39UF 5% 250VDC RADIAL, Radial, * 查看
1812J4K00100JCR 1812J4K00100JCR Knowles Syfer, CAP CER 10PF 4KV C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
1808J0100122GCR 1808J0100122GCR Knowles Syfer, CAP CER 1200PF 10V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
0603Y1000182JXT 0603Y1000182JXT Knowles Syfer, CAP CER 1800PF 100V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
SN74HC245NSRE4 SN74HC245NSRE4 Texas Instruments, IC BUS TRANSCEIVER 8BIT 20SO, 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width), * 查看
CSR0805FTR820 CSR0805FTR820 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 0.82 OHM 1% 1/4W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
MDM-24C4SSB-A172 MDM-24C4SSB-A172 ITT Cannon, LLC, CONN MICRO-D RCPT 24POS PNL MNT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-23-33S-33.333300T
D# SIT8208AI-23-33S-33.333300T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-23-33S-33.333300T)
SIT8208AI-23-33S-33.333300T
D# 1473-SIT8208AI-23-33S-33.333300T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3333MHZ LVCMOS LV