购买 SIT8208AI-23-33S-16.368000T | SIT8208AI-23-33S-16.368000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-23-33S-16.368000T
SIT8208AI-23-33S-16.368000T
SIT8208AI-23-33S-16.368000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 3.3V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-23-33S-16.368000T Packaging
Insepction
SIT8208AI-23-33S-16.368000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-23-33S-16.368000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-23-33S-16.368000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-23-33S-16.368000T?
SIT1602BI-32-25S-32.768000Y SIT1602BI-32-25S-32.768000Y SiTime, -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.5V, 3, -, * 查看
MKP383322063JC02Z0 MKP383322063JC02Z0 Vishay BC Components, CAP FILM 0.022UF 5% 630VDC RAD, Radial, * 查看
CKCM25C0G1H100F060AA CKCM25C0G1H100F060AA TDK Corporation, CAP ARRAY 10PF 50V NP0 0504, 0504 (1410 Metric), * 查看
UH1B-E3/5AT UH1B-E3/5AT Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE GEN PURP 100V 1A DO214AC, DO-214AC, SMA, * 查看
CW01035K00KE123 CW01035K00KE123 Vishay Dale, RES 35K OHM 13W 10% AXIAL, Axial, * 查看
B82143A1222K B82143A1222K EPCOS (TDK), FIXED IND 2.2UH 1.6A 120 MOHM TH, Axial, * 查看
S0603-221NJ3E S0603-221NJ3E API Delevan Inc., FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM, 0603 (1608 Metric), * 查看
TV06DZ-21-75SC TV06DZ-21-75SC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG FMALE 4POS GOLD CRIMP, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-23-33S-16.368000T
D# SIT8208AI-23-33S-16.368000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 16.368MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-23-33S-16.368000T)
SIT8208AI-23-33S-16.368000T
D# 1473-SIT8208AI-23-33S-16.368000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 16.3680MHZ LVCMOS LV