购买 SIT8208AI-23-33E-3.570000T | SIT8208AI-23-33E-3.570000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-23-33E-3.570000T
SIT8208AI-23-33E-3.570000T
SIT8208AI-23-33E-3.570000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 3.3V, 3
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-23-33E-3.570000T Packaging
Insepction
SIT8208AI-23-33E-3.570000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-23-33E-3.570000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-23-33E-3.570000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-23-33E-3.570000T?
ASVMPC-24.576MHZ-LR-T ASVMPC-24.576MHZ-LR-T Abracon LLC, OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
LD06GA470KAB1A LD06GA470KAB1A AVX Corporation, CAP CER 47PF 2KV NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
1210J5000682MDR 1210J5000682MDR Knowles Syfer, CAP CER 6800PF 500V X7R 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
MBR60100 MBR60100 GeneSiC Semiconductor, DIODE SCHOTTKY 100V 60A DO5, DO-203AB, DO-5, Stud, * 查看
hotHI1-0201-5 HI1-0201-5 Intersil, IC SWITCH QUAD SPST 16CDIP, 16-CDIP (0.300", 7.62mm), * 查看
A22-TR-20M A22-TR-20M Omron Automation and Safety, SWITCH PUSH DPST-NO 10A 110V, -, * 查看
P51-2000-A-T-M12-4.5OVP-000-000 P51-2000-A-T-M12-4.5OVP-000-000 SSI Technologies Inc, SENSOR 2000PSI 7/16-20-2B 4.5V, Cylinder, * 查看
RWR81S5R11FSB12 RWR81S5R11FSB12 Vishay Dale, RES 5.11 OHM 1W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RLR32C6202GMRSL RLR32C6202GMRSL Vishay Dale, RES 62K OHM 2% 1W AXIAL, Axial, * 查看
D38999/26TD97AN D38999/26TD97AN Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSNG MALE 12POS INLINE, -, * 查看
VI-JTF-EZ-S VI-JTF-EZ-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 72V 25W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-23-33E-3.570000T
D# SIT8208AI-23-33E-3.570000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-23-33E-3.570000T)
SIT8208AI-23-33E-3.570000T
D# 1473-SIT8208AI-23-33E-3.570000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ LVCM LVTTL