购买 SIT8208AI-23-28E-12.288000Y | SIT8208AI-23-28E-12.288000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-23-28E-12.288000Y
SIT8208AI-23-28E-12.288000Y
SIT8208AI-23-28E-12.288000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.8V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-23-28E-12.288000Y Packaging
Insepction
SIT8208AI-23-28E-12.288000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-23-28E-12.288000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-23-28E-12.288000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-23-28E-12.288000Y?
SIT1602BC-71-XXN-28.636300D SIT1602BC-71-XXN-28.636300D SiTime, -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 2.25V-3, -, * 查看
1812Y2500683JDT 1812Y2500683JDT Knowles Syfer, CAP CER 0.068UF 250V X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
35606300029 35606300029 Littelfuse Inc., FUSE CERM 630MA 440VAC 3AB 3AG, 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4", * 查看