购买 SIT8208AI-22-28E-12.288000Y | SIT8208AI-22-28E-12.288000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-22-28E-12.288000Y
SIT8208AI-22-28E-12.288000Y
SIT8208AI-22-28E-12.288000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.8V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-22-28E-12.288000Y Packaging
Insepction
SIT8208AI-22-28E-12.288000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-22-28E-12.288000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-22-28E-12.288000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-22-28E-12.288000Y?
ABM12W-33.0000MHZ-7-B2U-T3 ABM12W-33.0000MHZ-7-B2U-T3 Abracon LLC, CRYSTAL 33.0MHZ 7PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
C321C393J5G5TA C321C393J5G5TA KEMET, CAP CER RAD 39NF 50V C0G 5%, -, * 查看
TMK107F104ZA-T TMK107F104ZA-T Taiyo Yuden, CAP CER 0.1UF 25V Y5V 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
hotTLV2362IPWRG4 TLV2362IPWRG4 Texas Instruments, IC OPAMP GP 7MHZ 8TSSOP, 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
CMF5555K880BHBF CMF5555K880BHBF Vishay Dale, RES 55.88K OHM 1/2W 0.1% AXIAL, Axial, * 查看
B20J50RE B20J50RE Ohmite, RES 50 OHM 20W 5% AXIAL, Axial, * 查看
MCR18EZPF1801 MCR18EZPF1801 Rohm Semiconductor, RES SMD 1.8K OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
614-87-068-10-061112 614-87-068-10-061112 Preci-Dip, CONN SOCKET PGA 68POS GOLD, -, * 查看
GEM25DREH GEM25DREH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-22-28E-12.288000Y
D# SIT8208AI-22-28E-12.288000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 12.288MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-22-28E-12.288000Y)
SIT8208AI-22-28E-12.288000Y
D# 1473-SIT8208AI-22-28E-12.288000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 12.2880MHZ LVCMOS LV