| 零件编号 | SIT8208AI-22-25S-7.372800X |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.5V, 7 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT8208AI-22-25S-7.372800X D# SIT8208AI-22-25S-7.372800X |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 7.3728MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-22-25S-7.372800X) |
SIT8208AI-22-25S-7.372800X D# 1473-SIT8208AI-22-25S-7.372800X-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 7.3728MHZ LVCM LVTTL |