购买 SIT8208AI-22-25S-37.500000X | SIT8208AI-22-25S-37.500000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-22-25S-37.500000X
SIT8208AI-22-25S-37.500000X
SIT8208AI-22-25S-37.500000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.5V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-22-25S-37.500000X Packaging
Insepction
SIT8208AI-22-25S-37.500000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-22-25S-37.500000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-22-25S-37.500000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-22-25S-37.500000X?
M39003/01-7368/TR M39003/01-7368/TR Vishay Sprague, CAP TANT 0.56UF 10% 100V AXIAL, Axial, * 查看
C322C680KAG5TA7301 C322C680KAG5TA7301 KEMET, CAP CER 68PF 250V C0G RADIAL, Radial, * 查看
MAL215821392E3 MAL215821392E3 Vishay BC Components, CAP ALUM 3900UF 20% 50V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
LDK120PU32R LDK120PU32R STMicroelectronics, IC REG LINEAR 3.2V 200MA 6DFN, 6-XFDFN, * 查看
8N4SV76AC-0069CDI8 8N4SV76AC-0069CDI8 IDT, Integrated Device Technology Inc, IC OSC VCXO 250MHZ 6-CLCC, 6-CLCC, * 查看
1745690000 1745690000 Weidmuller, CONN HOOD 14POS BLACK, -, * 查看
4-644702-4 4-644702-4 TE Connectivity AMP Connectors, 14P MTA100 CONN ASSY F/T LF, -, * 查看
1963170000 1963170000 Weidmuller, CONN MOD PLUG 8P8C SHIELDED, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-22-25S-37.500000X
D# SIT8208AI-22-25S-37.500000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 37.5MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-22-25S-37.500000X)
SIT8208AI-22-25S-37.500000X
D# 1473-SIT8208AI-22-25S-37.500000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 37.5000MHZ LVCMOS LV