购买 SIT8208AI-22-25E-74.175824X | SIT8208AI-22-25E-74.175824X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-22-25E-74.175824X
SIT8208AI-22-25E-74.175824X
SIT8208AI-22-25E-74.175824X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.5V, 7
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-22-25E-74.175824X Packaging
Insepction
SIT8208AI-22-25E-74.175824X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-22-25E-74.175824X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-22-25E-74.175824X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-22-25E-74.175824X?
SIT8209AC-G3-28S-166.666666T SIT8209AC-G3-28S-166.666666T SiTime, -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.8V, 1, -, * 查看
530EC125M000DG 530EC125M000DG Silicon Labs, OSC XO 125.000MHZ LVPECL SMD, 6-SMD, No Lead, * 查看
1825J0630394MXT 1825J0630394MXT Knowles Syfer, CAP CER 0.39UF 63V X7R 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
M50-3203745 M50-3203745 Harwin Inc., CONN RCPT 1.27MM T/H R/A 74POS, -, * 查看
TVP00DZ-15-35JB-LC TVP00DZ-15-35JB-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 37POS PNL MT, -, * 查看
ECC55DCTN-S288 ECC55DCTN-S288 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 110POS .100, -, * 查看
VI-JT1-IW-F3 VI-JT1-IW-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W, Half Brick, * 查看
VI-BWK-CX-F3 VI-BWK-CX-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W, Full Brick, * 查看
ISL28407FBZ-T7A ISL28407FBZ-T7A Renesas Electronics America, IC OPAMP GP 1MHZ 14SOIC, 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-22-25E-74.175824X
D# SIT8208AI-22-25E-74.175824X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.175824MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-22-25E-74.175824X)