购买 SIT8208AI-22-18E-74.176000Y | SIT8208AI-22-18E-74.176000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-22-18E-74.176000Y
SIT8208AI-22-18E-74.176000Y
SIT8208AI-22-18E-74.176000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 1.8V, 7
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-22-18E-74.176000Y Packaging
Insepction
SIT8208AI-22-18E-74.176000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-22-18E-74.176000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-22-18E-74.176000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-22-18E-74.176000Y?
1825Y0630471KCT 1825Y0630471KCT Knowles Syfer, CAP CER 470PF 63V C0G/NP0 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
hotNC7NZ17K8X NC7NZ17K8X Fairchild/ON Semiconductor, IC BUFFER TRPL SCHMT TRIG US8, 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width), * 查看
RNC55H2490FRBSL RNC55H2490FRBSL Vishay Dale, RES 249 OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
AC0201FR-073K4L AC0201FR-073K4L Yageo, RES SMD 3.4K OHM 1% 1/20W 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
TV07RW-19-88PA-P25AD TV07RW-19-88PA-P25AD Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 88POS GOLD SLDR, -, * 查看
TV07DZ-9-9PC-P1AD TV07DZ-9-9PC-P1AD Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 9POS GOLD SLDR, -, * 查看
VI-B4J-EW-F4 VI-B4J-EW-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-22-18E-74.176000Y
D# SIT8208AI-22-18E-74.176000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.176MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-22-18E-74.176000Y)
SIT8208AI-22-18E-74.176000Y
D# 1473-SIT8208AI-22-18E-74.176000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.1760MHZ LVCMOS LV