| 零件编号 | SIT8208AI-21-33S-40.500000X |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 3.3V, 4 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT8208AI-21-33S-40.500000X D# SIT8208AI-21-33S-40.500000X |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 40.5MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-21-33S-40.500000X) |
SIT8208AI-21-33S-40.500000X D# 1473-SIT8208AI-21-33S-40.500000X-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 40.5000MHZ LVCMOS LV |