购买 SIT8208AI-21-33S-31.250000X | SIT8208AI-21-33S-31.250000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-21-33S-31.250000X
SIT8208AI-21-33S-31.250000X
SIT8208AI-21-33S-31.250000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 3.3V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-21-33S-31.250000X Packaging
Insepction
SIT8208AI-21-33S-31.250000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-21-33S-31.250000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-21-33S-31.250000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-21-33S-31.250000X?
1210J1000180KFR 1210J1000180KFR Knowles Syfer, CAP CER 18PF 100V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
UMK212BJ104MG-T UMK212BJ104MG-T Taiyo Yuden, CAP CER 0.1UF 50V X5R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
AT49BV1604AT-90TI AT49BV1604AT-90TI Microchip Technology, IC FLASH 16MBIT 90NS 48TSOP, 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width), * 查看
35821000009 35821000009 Littelfuse Inc., FUSE CERAMIC 10A 500VAC 3AB 3AG, 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4", * 查看
5-1825136-5 5-1825136-5 TE Connectivity ALCOSWITCH Switches, SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V, -, * 查看