购买 SIT8208AI-21-28S-66.600000T | SIT8208AI-21-28S-66.600000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-21-28S-66.600000T
SIT8208AI-21-28S-66.600000T
SIT8208AI-21-28S-66.600000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.8V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-21-28S-66.600000T Packaging
Insepction
SIT8208AI-21-28S-66.600000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-21-28S-66.600000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-21-28S-66.600000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-21-28S-66.600000T?
TMK063CG3R3CP-F TMK063CG3R3CP-F Taiyo Yuden, CAP CER 3.3PF 25V NP0 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
CGJ4C2C0G1H101J060AA CGJ4C2C0G1H101J060AA TDK Corporation, CAP CER 100PF 50V C0G 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
PBSS4612PA,115 PBSS4612PA,115 Nexperia USA Inc., TRANS NPN 12V 6A SOT1061, 3-UDFN, * 查看
hotLM2575T-5.0/NOPB LM2575T-5.0/NOPB Texas Instruments, IC REG BUCK 5V 1A TO220-5, TO-220-5, * 查看
hotMAX6338DUB+ MAX6338DUB+ Maxim Integrated, IC MONITOR VOLT QUAD 10-UMAX, 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
RNC60H1304FSR36 RNC60H1304FSR36 Vishay Dale, RES 1.3M OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
794697-1 794697-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HEADER 4POS R/A TIN .200, -, * 查看
10-107728-1S 10-107728-1S Amphenol Industrial Operations, CONN PLUG 9POS PNL MNT SKT, -, * 查看
D38999/24WJ4BB D38999/24WJ4BB TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSG FMALE 56POS PNL MT, -, * 查看
VE-JTP-CX VE-JTP-CX Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-21-28S-66.600000T
D# SIT8208AI-21-28S-66.600000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-21-28S-66.600000T)
SIT8208AI-21-28S-66.600000T
D# 1473-SIT8208AI-21-28S-66.600000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ LVCMOS LV