购买 SIT8208AI-21-18E-7.372800X | SIT8208AI-21-18E-7.372800X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-21-18E-7.372800X
SIT8208AI-21-18E-7.372800X
SIT8208AI-21-18E-7.372800X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 1.8V, 7
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-21-18E-7.372800X Packaging
Insepction
SIT8208AI-21-18E-7.372800X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-21-18E-7.372800X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-21-18E-7.372800X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-21-18E-7.372800X?
FG28C0G2E391JNT06 FG28C0G2E391JNT06 TDK Corporation, CAP CER 390PF 250V C0G RADIAL, Radial, * 查看
LQ038Q7DB03R LQ038Q7DB03R Sharp Microelectronics, LCD TFT 3.8" 240X320 QVGA, -, * 查看
E2E-X10F1 E2E-X10F1 Omron Automation and Safety, SENS PROX M30 10MM DC3W-NO, Cylinder, Threaded - M30, * 查看
RT1206BRC07511KL RT1206BRC07511KL Yageo, RES SMD 511K OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
LTR10EZPF2R00 LTR10EZPF2R00 Rohm Semiconductor, RES SMD 2 OHM 1/4W 0805 WIDE, Wide 0805 (2012 Metric), 0508, * 查看
ESQT-110-02-M-D-368 ESQT-110-02-M-D-368 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
PZC27DBCN PZC27DBCN Sullins Connector Solutions, CONN HEADER .100 DUAL R/A 54POS, -, * 查看
6200.4112 6200.4112 Schurter Inc., PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL, -, * 查看
FCE17C37PC240 FCE17C37PC240 Amphenol Commercial Products, CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER, -, * 查看
VI-JNH-IW-F2 VI-JNH-IW-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-21-18E-7.372800X
D# SIT8208AI-21-18E-7.372800X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 7.3728MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-21-18E-7.372800X)
SIT8208AI-21-18E-7.372800X
D# 1473-SIT8208AI-21-18E-7.372800X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 7.3728MHZ LVCM LVTTL