| 零件编号 | SIT8208AC-GF-28E-74.176000Y |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -20 TO 70C, 2520, 10PPM, 2.8V, 7 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT8208AC-GF-28E-74.176000Y D# SIT8208AC-GF-28E-74.176000Y |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 74.176MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-GF-28E-74.176000Y) |