购买 SIT8208AC-GF-28E-33.333000Y | SIT8208AC-GF-28E-33.333000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-GF-28E-33.333000Y
SIT8208AC-GF-28E-33.333000Y
SIT8208AC-GF-28E-33.333000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 10PPM, 2.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-GF-28E-33.333000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-GF-28E-33.333000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-GF-28E-33.333000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-GF-28E-33.333000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-GF-28E-33.333000Y?
SIT1602BI-12-XXE-19.200000G SIT1602BI-12-XXE-19.200000G SiTime, -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.25V-3, -, * 查看
RWR82N5R11FRB12 RWR82N5R11FRB12 Vishay Dale, RES 5.11 OHM 1.5W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RT0603BRC071K5L RT0603BRC071K5L Yageo, RES SMD 1.5K OHM 0.1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
CIR06CF-10SL-3P-F80-T12 CIR06CF-10SL-3P-F80-T12 ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 3POS STRGHT W/PINS, -, * 查看
4022-10-340810 4022-10-340810 TE Connectivity AMP Connectors, CONN BACKSHELL ADPTR, -, * 查看
ESM02DSEN-S243 ESM02DSEN-S243 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FEMALE 4POS 0.156, -, * 查看
10082378-11102TLF 10082378-11102TLF Amphenol FCI, CONN PCI EXP FEMALE 98POS 0.039, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-GF-28E-33.333000Y
D# SIT8208AC-GF-28E-33.333000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.333MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-GF-28E-33.333000Y)