购买 SIT8208AC-GF-18S-33.333000T | SIT8208AC-GF-18S-33.333000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-GF-18S-33.333000T
SIT8208AC-GF-18S-33.333000T
SIT8208AC-GF-18S-33.333000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 10PPM, 1.8V, 3
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-GF-18S-33.333000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-GF-18S-33.333000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-GF-18S-33.333000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-GF-18S-33.333000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-GF-18S-33.333000T?
160-122GS 160-122GS API Delevan Inc., FIXED IND 1.2UH 545MA 420 MOHM, 2-SMD, * 查看
DTS24W13-35PD-LC DTS24W13-35PD-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG MALE 22POS PNL MT, -, * 查看
BACC63CB18-14S7H BACC63CB18-14S7H Cinch Connectivity Solutions, CONN PLG HSG FMALE 14POS INLINE, -, * 查看
FMC15DREI-S13 FMC15DREI-S13 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.100, -, * 查看
HCC60DREI-S13 HCC60DREI-S13 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 120POS .100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-GF-18S-33.333000T
D# SIT8208AC-GF-18S-33.333000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.333MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-GF-18S-33.333000T)