购买 SIT8208AC-GF-18E-66.666600Y | SIT8208AC-GF-18E-66.666600Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-GF-18E-66.666600Y
SIT8208AC-GF-18E-66.666600Y
SIT8208AC-GF-18E-66.666600Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 10PPM, 1.8V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-GF-18E-66.666600Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-GF-18E-66.666600Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-GF-18E-66.666600Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-GF-18E-66.666600Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-GF-18E-66.666600Y?
MKP385410016JBI2B0 MKP385410016JBI2B0 Vishay BC Components, CAP FILM 0.1UF 5% 160VDC RADIAL, Radial, * 查看
hotBUW48 BUW48 STMicroelectronics, TRANS NPN 60V 30A TO-247, TO-218-3, * 查看