购买 SIT8208AC-GF-18E-28.636300Y | SIT8208AC-GF-18E-28.636300Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-GF-18E-28.636300Y
SIT8208AC-GF-18E-28.636300Y
SIT8208AC-GF-18E-28.636300Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 10PPM, 1.8V, 2
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-GF-18E-28.636300Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-GF-18E-28.636300Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-GF-18E-28.636300Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-GF-18E-28.636300Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-GF-18E-28.636300Y?
M39003/03-0138H M39003/03-0138H Vishay Sprague, CAP TANT 150UF 10% 15V AXIAL, Axial, * 查看
VJ1210A331KBCAT4X VJ1210A331KBCAT4X Vishay Vitramon, CAP CER 330PF 200V NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
ASMA-LWH0-ZEGFE ASMA-LWH0-ZEGFE Broadcom Limited, LED INDICATOR, 2-SMD, Flat Lead, * 查看
KUEP-3D15-125 KUEP-3D15-125 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays, RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 125V, -, * 查看
RWR80S13R0FRS73 RWR80S13R0FRS73 Vishay Dale, RES 13 OHM 2W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
YC164-FR-071K74L YC164-FR-071K74L Yageo, RES ARRAY 4 RES 1.74K OHM 1206, 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals, * 查看
FTM-128-02-F-DV-P-TR FTM-128-02-F-DV-P-TR Samtec Inc., 1MM MICRO STRIPS, -, * 查看
85107A2041P5034A 85107A2041P5034A Souriau, CONN RCPT 41POS JAM NUT W/PINS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-GF-18E-28.636300Y
D# SIT8208AC-GF-18E-28.636300Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 28.6363MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-GF-18E-28.636300Y)