购买 SIT8208AC-G3-33S-25.000625X | SIT8208AC-G3-33S-25.000625X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G3-33S-25.000625X
SIT8208AC-G3-33S-25.000625X
SIT8208AC-G3-33S-25.000625X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 3.3V, 2
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G3-33S-25.000625X Packaging
Insepction
SIT8208AC-G3-33S-25.000625X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G3-33S-25.000625X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G3-33S-25.000625X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G3-33S-25.000625X?
ASTMUPCE-33-3.6864MHZ-EJ-E-T3 ASTMUPCE-33-3.6864MHZ-EJ-E-T3 Abracon LLC, OSC MEMS 3.6864MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
1206Y0500181FFR 1206Y0500181FFR Knowles Syfer, CAP CER 180PF 50V C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
0805J3001P80DQT 0805J3001P80DQT Knowles Syfer, CAP CER 1.8PF 300V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
VJ0402D240JXXAJ VJ0402D240JXXAJ Vishay Vitramon, CAP CER 24PF 25V C0G/NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
C315C110G3G5TA7301 C315C110G3G5TA7301 KEMET, CAP CER 11PF 25V C0G RADIAL, Radial, * 查看
hotADS7811U ADS7811U Texas Instruments, IC 16-BIT 250 KHZA/D 28-SOIC, 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
RG1005N-68R1-B-T1 RG1005N-68R1-B-T1 Susumu, RES SMD 68.1 OHM 0.1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
0395045219 0395045219 Molex, LLC, TERM BLOCK PLUG 19POS STR 3.5MM, -, * 查看
4-103747-0-28 4-103747-0-28 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HEADR BRKWAY .100 28POS STR, -, * 查看
VE-27M-MX-B1 VE-27M-MX-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-G3-33S-25.000625X
D# SIT8208AC-G3-33S-25.000625X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 25.000625MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-G3-33S-25.000625X)