购买 SIT8208AC-G3-33E-37.500000X | SIT8208AC-G3-33E-37.500000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G3-33E-37.500000X
SIT8208AC-G3-33E-37.500000X
SIT8208AC-G3-33E-37.500000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 3.3V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G3-33E-37.500000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-G3-33E-37.500000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G3-33E-37.500000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G3-33E-37.500000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G3-33E-37.500000X?
SIT8209AI-G3-18E-166.660000T SIT8209AI-G3-18E-166.660000T SiTime, -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 1, -, * 查看
27ET62-T 27ET62-T Honeywell Sensing and Productivity Solutions, SWITCH TOGGLE DPDT 7A 28V, -, * 查看
TNPW0603430RBEEN TNPW0603430RBEEN Vishay Dale, RES SMD 430 OHM 0.1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
995321 995321 Weidmuller, LP 7.50/135/15 OG, -, * 查看
88-569742-05P 88-569742-05P Amphenol Aerospace Operations, JTP02RE-10-5P-014 W/ PC CON, -, * 查看
CA3106R28A51SBF80A176 CA3106R28A51SBF80A176 ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 43POS INLINE W/SKTS, -, * 查看
BACC63BN22-19SNH BACC63BN22-19SNH Cinch Connectivity Solutions, CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE, -, * 查看
AFD56-18-11PN-6117-LC AFD56-18-11PN-6117-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE, -, * 查看
AMM06DRTH-S13 AMM06DRTH-S13 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-G3-33E-37.500000X
D# SIT8208AC-G3-33E-37.500000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 37.5MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-G3-33E-37.500000X)
SIT8208AC-G3-33E-37.500000X
D# 1473-SIT8208AC-G3-33E-37.500000XTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 37.5000MHZ LVCMOS LV