购买 SIT8208AC-G3-33E-33.333300X | SIT8208AC-G3-33E-33.333300X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G3-33E-33.333300X
SIT8208AC-G3-33E-33.333300X
SIT8208AC-G3-33E-33.333300X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 3.3V, 3
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G3-33E-33.333300X Packaging
Insepction
SIT8208AC-G3-33E-33.333300X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G3-33E-33.333300X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G3-33E-33.333300X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G3-33E-33.333300X?
B32537B8225K B32537B8225K EPCOS (TDK), CAP FILM 2.2UF 10% 630VDC AXIAL, Axial, * 查看
hotMRF6S18060NR1 MRF6S18060NR1 NXP, FET RF 68V 1.99GHZ TO270-4, TO-270AB, * 查看
hotMIC4452YN MIC4452YN Microchip Technology, IC DRIVER MOSF 12A LO SIDE 8DIP, 8-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
hotCD74HCT02M96 CD74HCT02M96 Texas Instruments, IC GATE NOR 4CH 2-INP 14-SOIC, 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
hotLMV934ID LMV934ID Texas Instruments, IC OPAMP GP 1.5MHZ RRO 14SOIC, 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
1-6600310-0 1-6600310-0 TE Connectivity AMP Connectors, MBXL VERT HDR 2P+8S, -, * 查看
AA01D-024L-150S AA01D-024L-150S Artesyn Embedded Technologies, CONV DC-DC 1W 24VIN 15VOUT SGL, 12-SIP Module, 7 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-G3-33E-33.333300X
D# SIT8208AC-G3-33E-33.333300X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-G3-33E-33.333300X)
SIT8208AC-G3-33E-33.333300X
D# 1473-SIT8208AC-G3-33E-33.333300XTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3333MHZ LVCMOS LV