购买 SIT8208AC-G3-28S-74.250000X | SIT8208AC-G3-28S-74.250000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G3-28S-74.250000X
SIT8208AC-G3-28S-74.250000X
SIT8208AC-G3-28S-74.250000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.8V, 7
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G3-28S-74.250000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-G3-28S-74.250000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G3-28S-74.250000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G3-28S-74.250000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G3-28S-74.250000X?
SIT8208AC-83-18S-33.600000X SIT8208AC-83-18S-33.600000X SiTime, -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 1.8V, 3, -, * 查看
S2006VS3TP S2006VS3TP Littelfuse Inc., SCR SENS 200V 6A TO-251, TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA, * 查看
RCS1608F2611CS RCS1608F2611CS Samsung, RESISTOR 0603 2.61KOHM 0.1W, -, * 查看
PWR263S-20-1001F PWR263S-20-1001F Bourns Inc., RES SMD 1K OHM 1% 20W D2PAK, TO-263-3, D2Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB, * 查看
4-1601000-2 4-1601000-2 TE Connectivity AMP Connectors, CONN MAG TERM 18-34AWG IDC, -, * 查看
1844951 1844951 Phoenix Contact, TERM BLOCK HDR 19POS VERT 3.81MM, -, * 查看
300X11109X 300X11109X Conec, 25POS MET.PLS.FLAT CABLE, -, * 查看