购买 SIT8208AC-G3-28S-40.500000X | SIT8208AC-G3-28S-40.500000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G3-28S-40.500000X
SIT8208AC-G3-28S-40.500000X
SIT8208AC-G3-28S-40.500000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.8V, 4
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G3-28S-40.500000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-G3-28S-40.500000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G3-28S-40.500000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G3-28S-40.500000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G3-28S-40.500000X?
0805Y0251P20CFR 0805Y0251P20CFR Knowles Syfer, CAP CER 1.2PF 25V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
202S48W103KV4E 202S48W103KV4E Johanson Dielectrics Inc., CAP CER 10000PF 2KV X7R 2225, 2225 (5763 Metric), * 查看
hotFDMS2672 FDMS2672 Fairchild/ON Semiconductor, MOSFET N-CH 200V 3.7A POWER56, 8-PowerWDFN, * 查看
hot2SC5707-TL-E 2SC5707-TL-E ON Semiconductor, TRANS NPN 50V 8A TP-FA, TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, * 查看
70156-1615 70156-1615 Omron Automation and Safety, SYSTEM, -, * 查看
ERJ-PA3J110V ERJ-PA3J110V Panasonic Electronic Components, RES SMD 11 OHM 5% 1/4W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
821-22-048-10-003101 821-22-048-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp., CONN SPRING 48POS SNGL .217 PCB, -, * 查看
09662145504 09662145504 HARTING, CONN D-SUB RCPT 15POS VERT PRESS, -, * 查看
D38999/26JC98AB D38999/26JC98AB TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG HSNG MALE 10POS INLINE, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-G3-28S-40.500000X
D# SIT8208AC-G3-28S-40.500000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 40.5MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-G3-28S-40.500000X)
SIT8208AC-G3-28S-40.500000X
D# 1473-SIT8208AC-G3-28S-40.500000XTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 40.5000MHZ LVCMOS LV