购买 SIT8208AC-G3-28E-37.500000T | SIT8208AC-G3-28E-37.500000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G3-28E-37.500000T
SIT8208AC-G3-28E-37.500000T
SIT8208AC-G3-28E-37.500000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G3-28E-37.500000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-G3-28E-37.500000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G3-28E-37.500000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G3-28E-37.500000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G3-28E-37.500000T?
SIT8208AC-32-18S-33.333000Y SIT8208AC-32-18S-33.333000Y SiTime, -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 1.8V, 3, -, * 查看
SIT8208AI-G2-28E-33.300000T SIT8208AI-G2-28E-33.300000T SiTime, -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.8V, 3, -, * 查看
C317C562J3G5TA C317C562J3G5TA KEMET, CAP CER 5600PF 25V C0G RADIAL, Radial, * 查看
D272K25Y5PH63J5R D272K25Y5PH63J5R Vishay BC Components, CAP CER 2700PF 100V Y5P RADIAL, Radial, Disc, * 查看
A123S1D9AQ A123S1D9AQ Electroswitch, SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V, -, * 查看
OSTOQ043550 OSTOQ043550 On Shore Technology Inc., TERM BLOCK HDR 4POS VERT 3.81MM, -, * 查看
TV06RW-21-35PA TV06RW-21-35PA Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG MALE 79POS GOLD CRIMP, -, * 查看
MCP1702-4002E/TOVAO MCP1702-4002E/TOVAO Microchip Technology, IC REG LINEAR 4V 250MA TO92-3, TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-G3-28E-37.500000T
D# SIT8208AC-G3-28E-37.500000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 37.5MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-G3-28E-37.500000T)
SIT8208AC-G3-28E-37.500000T
D# 1473-SIT8208AC-G3-28E-37.500000TTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 37.5000MHZ LVCMOS LV