购买 SIT8208AC-G3-25S-40.500000X | SIT8208AC-G3-25S-40.500000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G3-25S-40.500000X
SIT8208AC-G3-25S-40.500000X
SIT8208AC-G3-25S-40.500000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.5V, 4
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G3-25S-40.500000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-G3-25S-40.500000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G3-25S-40.500000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G3-25S-40.500000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G3-25S-40.500000X?
1825J2K50391GCR 1825J2K50391GCR Knowles Syfer, CAP CER 390PF 2.5KV C0G/NP0 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
0603J0630100FFR 0603J0630100FFR Knowles Syfer, CAP CER 10PF 63V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
C1812C273M8JAC7800 C1812C273M8JAC7800 KEMET, CAP CER 0.027UF 10V U2J 1812, 1810 (4525 Metric), * 查看
100SEV47M12.5X13.5 100SEV47M12.5X13.5 Rubycon, CAP ALUM 47UF 20% 100V SMD, Radial, Can - SMD, * 查看
A22TK-2RR-21-K05 A22TK-2RR-21-K05 Omron Automation and Safety, SWITCH KEYLCK 2POS DPST 10A 110V, -, * 查看
RWR81S2550DSBSL RWR81S2550DSBSL Vishay Dale, RES 255 OHM 1W 0.5% WW AXIAL, Axial, * 查看
AMC12DCKT-S288 AMC12DCKT-S288 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100, -, * 查看
FMB34DYRN-S1355 FMB34DYRN-S1355 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 68POS 0.050, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-G3-25S-40.500000X
D# SIT8208AC-G3-25S-40.500000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 40.5MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-G3-25S-40.500000X)
SIT8208AC-G3-25S-40.500000X
D# 1473-SIT8208AC-G3-25S-40.500000XTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 40.5000MHZ LVCMOS LV