购买 SIT8208AC-G3-25S-33.333000X | SIT8208AC-G3-25S-33.333000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G3-25S-33.333000X
SIT8208AC-G3-25S-33.333000X
SIT8208AC-G3-25S-33.333000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.5V, 3
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G3-25S-33.333000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-G3-25S-33.333000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G3-25S-33.333000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G3-25S-33.333000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G3-25S-33.333000X?
SIT3808AI-G2-33NZ-28.756000T SIT3808AI-G2-33NZ-28.756000T SiTime, OSC MEMS VCXO 28.7560MHZ LVCMOS, 4-SMD, No Lead, * 查看
C0603C472K5JACAUTO C0603C472K5JACAUTO KEMET, CAP CER 0603 4.7NF 50V U2J 10%, -, * 查看
BSC100N10NSFGATMA1 BSC100N10NSFGATMA1 Infineon Technologies, MOSFET N-CH 100V 90A TDSON-8, 8-PowerTDFN, * 查看
XC6108C22CGR-G XC6108C22CGR-G Torex Semiconductor Ltd, IC SUPERVISOR 2.2V 4-USP, 4-UDFN Exposed Pad, * 查看
MAX3812USA+T MAX3812USA+T Maxim Integrated, IC DRIVER CABLE SD/HD 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
OSTT7164150 OSTT7164150 On Shore Technology Inc., TERM BLOCK RISING CLAMP 16POS, -, * 查看
ESQT-150-02-G-D-570 ESQT-150-02-G-D-570 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
CLT-142-01-F-D CLT-142-01-F-D Samtec Inc., 2MM SOCKET STRIPS, -, * 查看
REC5-2415SRWZ/H2/A/M/SMD-R REC5-2415SRWZ/H2/A/M/SMD-R Recom Power, CONV DC/DC 5W 9-36VIN 15VOUT, 24-SMD Module, 18 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-G3-25S-33.333000X
D# SIT8208AC-G3-25S-33.333000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.333MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-G3-25S-33.333000X)
SIT8208AC-G3-25S-33.333000X
D# 1473-SIT8208AC-G3-25S-33.333000XTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3330MHZ LVCMOS LV