购买 SIT8208AC-G3-25S-12.800000Y | SIT8208AC-G3-25S-12.800000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G3-25S-12.800000Y
SIT8208AC-G3-25S-12.800000Y
SIT8208AC-G3-25S-12.800000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.5V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G3-25S-12.800000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-G3-25S-12.800000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G3-25S-12.800000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G3-25S-12.800000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G3-25S-12.800000Y?
XLH536032.000000I XLH536032.000000I IDT, Integrated Device Technology Inc, OSC XO 32.000MHZ HCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BI-13-30E-8.192000G SIT1602BI-13-30E-8.192000G SiTime, -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 3.0V, 8, -, * 查看
0603J0500183JXR 0603J0500183JXR Knowles Syfer, CAP CER 0.018UF 50V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
0034.4547 0034.4547 Schurter Inc., FUSE BRD MNT 630MA 125VAC/125VDC, Radial, Can, * 查看