购买 SIT8208AC-G3-18S-33.333000X | SIT8208AC-G3-18S-33.333000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G3-18S-33.333000X
SIT8208AC-G3-18S-33.333000X
SIT8208AC-G3-18S-33.333000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 1.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G3-18S-33.333000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-G3-18S-33.333000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G3-18S-33.333000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G3-18S-33.333000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G3-18S-33.333000X?
SIT1602BC-81-28E-66.666660Y SIT1602BC-81-28E-66.666660Y SiTime, -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.8V, 6, -, * 查看
DS1803E-100/T&R DS1803E-100/T&R Maxim Integrated, IC POT DUAL ADDRESS 100K 14TSSOP, 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
TWW3JR68E TWW3JR68E Ohmite, RES 0.68 OHM 3W 5% RADIAL, Radial, * 查看
RT0805WRC07560RL RT0805WRC07560RL Yageo, RES SMD 560 OHM 0.05% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
ERJ-MP4MF6M0U ERJ-MP4MF6M0U Panasonic Electronic Components, RES SMD 0.006 OHM 1% 1W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
LCAF8-38-L LCAF8-38-L Panduit Corp, CONN TERM RECT LUG 8 AWG #3/8, -, * 查看
SMH100-LPSE-S50-RA-BK SMH100-LPSE-S50-RA-BK Sullins Connector Solutions, CONN HEADER 1MM 50POS, -, * 查看
D38999/24WG11PB D38999/24WG11PB TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS, -, * 查看
D38999/26WB2BB D38999/26WB2BB TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG HSG FMALE 2POS INLINE, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-G3-18S-33.333000X
D# SIT8208AC-G3-18S-33.333000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.333MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-G3-18S-33.333000X)
SIT8208AC-G3-18S-33.333000X
D# 1473-SIT8208AC-G3-18S-33.333000XTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3330MHZ LVCMOS LV