购买 SIT8208AC-G3-18S-25.000625T | SIT8208AC-G3-18S-25.000625T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G3-18S-25.000625T
SIT8208AC-G3-18S-25.000625T
SIT8208AC-G3-18S-25.000625T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 1.8V, 2
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G3-18S-25.000625T Packaging
Insepction
SIT8208AC-G3-18S-25.000625T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G3-18S-25.000625T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G3-18S-25.000625T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G3-18S-25.000625T?
SIT9120AC-2B2-25E166.660000D SIT9120AC-2B2-25E166.660000D SiTime, -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.5V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
1808J0250120FFT 1808J0250120FFT Knowles Syfer, CAP CER 12PF 25V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
0805J0630330KQT 0805J0630330KQT Knowles Syfer, CAP CER 33PF 63V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
B41895A5228M000 B41895A5228M000 EPCOS (TDK), CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL, Radial, Can, * 查看
6051R-088 6051R-088 API Delevan Inc., XFRMR LAMINATED 2.5VA THRU HOLE, -, * 查看
hotAD7808BR AD7808BR Analog Devices Inc., IC DAC 10BIT 3.3V OCTAL 24-SOIC, 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
CR2010-JW-513ELF CR2010-JW-513ELF Bourns Inc., RES SMD 51K OHM 5% 1/2W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
ERJ-PA3F1781V ERJ-PA3F1781V Panasonic Electronic Components, RES SMD 1.78K OHM 1% 1/4W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
RC1206FR-0782RL RC1206FR-0782RL Yageo, RES SMD 82 OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
7309305160261 7309305160261 HARTING, CONN HAN SM BASE 2 X 1" NPT, -, * 查看
VE-BNW-MV-F2 VE-BNW-MV-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 150W, Full Brick, * 查看
MCP1810T-33I/TT MCP1810T-33I/TT Microchip Technology, IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-3, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-G3-18S-25.000625T
D# SIT8208AC-G3-18S-25.000625T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 25.000625MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-G3-18S-25.000625T)