购买 SIT8208AC-G3-18S-16.368000X | SIT8208AC-G3-18S-16.368000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G3-18S-16.368000X
SIT8208AC-G3-18S-16.368000X
SIT8208AC-G3-18S-16.368000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 1.8V, 1
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G3-18S-16.368000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-G3-18S-16.368000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G3-18S-16.368000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G3-18S-16.368000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G3-18S-16.368000X?
SIT8208AI-21-28S-50.000000Y SIT8208AI-21-28S-50.000000Y SiTime, -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.8V, 5, -, * 查看
SIT1602BC-12-18E-66.666660G SIT1602BC-12-18E-66.666660G SiTime, -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 1.8V, 6, -, * 查看
CSA309-15.360MABJ CSA309-15.360MABJ Citizen Finedevice Co Ltd, CRYSTAL 15.3600MHZ 18PF T/H, Cylindrical Can, Radial, * 查看
TPS-35V TPS-35V Eaton, FUSE CRTRDGE 35A 170VDC RAD BEND, Radial Bend Cylinder, * 查看