购买 SIT8208AC-G3-18E-33.333300T | SIT8208AC-G3-18E-33.333300T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G3-18E-33.333300T
SIT8208AC-G3-18E-33.333300T
SIT8208AC-G3-18E-33.333300T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 1.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G3-18E-33.333300T Packaging
Insepction
SIT8208AC-G3-18E-33.333300T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G3-18E-33.333300T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G3-18E-33.333300T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G3-18E-33.333300T?
T95R686M025CZAL T95R686M025CZAL Vishay Sprague, CAP TANT 68UF 25V 20% 2824, 2824 (7260 Metric), * 查看
B32922C3104M000 B32922C3104M000 EPCOS (TDK), CAP FILM 0.1UF 20% 305VAC RADIAL, Radial, * 查看
1825J3K00681FCT 1825J3K00681FCT Knowles Syfer, CAP CER 680PF 3KV C0G/NP0 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
QMK212B7152MD-T QMK212B7152MD-T Taiyo Yuden, CAP CER 1500PF 250V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
2-5700-IG1-P10-DD-051815-20A 2-5700-IG1-P10-DD-051815-20A E-T-A, CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC, -, * 查看
CMF50100R00FKEB CMF50100R00FKEB Vishay Dale, RES 100 OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
ERJ-PA3J911V ERJ-PA3J911V Panasonic Electronic Components, RES SMD 910 OHM 5% 1/4W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
VI-B1F-EU-B1 VI-B1F-EU-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 72V 200W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-G3-18E-33.333300T
D# SIT8208AC-G3-18E-33.333300T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-G3-18E-33.333300T)
SIT8208AC-G3-18E-33.333300T
D# 1473-SIT8208AC-G3-18E-33.333300TTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3333MHZ LVCMOS LV