购买 SIT8208AC-G3-18E-3.570000X | SIT8208AC-G3-18E-3.570000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G3-18E-3.570000X
SIT8208AC-G3-18E-3.570000X
SIT8208AC-G3-18E-3.570000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 1.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G3-18E-3.570000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-G3-18E-3.570000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G3-18E-3.570000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G3-18E-3.570000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G3-18E-3.570000X?
VJ0603D3R3BXXAC VJ0603D3R3BXXAC Vishay Vitramon, CAP CER 3.3PF 25V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
AS4C16M16S-7BCN AS4C16M16S-7BCN Alliance Memory, Inc., IC SDRAM 256MBIT 143MHZ 54TFBGA, 54-TFBGA, * 查看
1655L357 1655L357 Broadcom Limited, 10G DWDM TOSA 40KM, -, * 查看
82-650-10 82-650-10 Grayhill Inc., SWITCH KEYPAD 6KEY ILLUM 0.1A 5V, -, * 查看