购买 SIT8208AC-G3-18E-24.576000T | SIT8208AC-G3-18E-24.576000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G3-18E-24.576000T
SIT8208AC-G3-18E-24.576000T
SIT8208AC-G3-18E-24.576000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 1.8V, 2
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G3-18E-24.576000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-G3-18E-24.576000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G3-18E-24.576000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G3-18E-24.576000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G3-18E-24.576000T?
4-1879063-3 4-1879063-3 TE Connectivity Passive Product, CAP TANT 3.3UF 20V 10% 1411, 1411 (3528 Metric), * 查看