购买 SIT8208AC-G2-28S-74.250000Y | SIT8208AC-G2-28S-74.250000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G2-28S-74.250000Y
SIT8208AC-G2-28S-74.250000Y
SIT8208AC-G2-28S-74.250000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 2.8V, 7
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G2-28S-74.250000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-G2-28S-74.250000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G2-28S-74.250000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G2-28S-74.250000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G2-28S-74.250000Y?
PV4F2Y0SSG-2G1 PV4F2Y0SSG-2G1 E-Switch, SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 48V, -, * 查看
TA305PA33R0JE TA305PA33R0JE Ohmite, RES 33 OHM 5W 5% RADIAL, Radial, * 查看
9T06031A7870CAHFT 9T06031A7870CAHFT Yageo, RES SMD 787 OHM 0.25% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
PHP00805H2402BBT1 PHP00805H2402BBT1 Vishay Thin Film, RES SMD 24K OHM 0.1% 5/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
7920100000 7920100000 Weidmuller, JUMPER 16MM 138A 2POS, -, * 查看