购买 SIT8208AC-G2-28E-33.600000X | SIT8208AC-G2-28E-33.600000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G2-28E-33.600000X
SIT8208AC-G2-28E-33.600000X
SIT8208AC-G2-28E-33.600000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 2.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G2-28E-33.600000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-G2-28E-33.600000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G2-28E-33.600000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G2-28E-33.600000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G2-28E-33.600000X?
T95B156K016LZSS T95B156K016LZSS Vishay Sprague, CAP TANT 15UF 16V 10% 1611, 1611 (4028 Metric), * 查看
1808J0164P70DFT 1808J0164P70DFT Knowles Syfer, CAP CER 4.7PF 16V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
1808J1K00220KCT 1808J1K00220KCT Knowles Syfer, CAP CER 22PF 1KV C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
MAL203127151E3 MAL203127151E3 Vishay BC Components, CAP ALUM 150UF 40V AXIAL, Axial, Can, * 查看
hotSI-8015JF SI-8015JF Sanken, IC REG BUCK ADJ 1.5A TO220F-5, TO-220-5 Full Pack (Formed Leads), * 查看
PTF654K2200BZEK PTF654K2200BZEK Vishay Dale, RES 4.22K OHM 1/4W 0.1% AXIAL, Axial, * 查看
AA0402FR-074M75L AA0402FR-074M75L Yageo, RES SMD 4.75M OHM 1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
ERD.0S.302.CLN ERD.0S.302.CLN LEMO, CONN PNL MNT RCPT 2POS STR PCB, -, * 查看
KJB7T9F35BD KJB7T9F35BD ITT Cannon, LLC, CONN RCPT HSNG FMALE 6POS PNL MT, -, * 查看
RBC07DRTF RBC07DRTF Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-G2-28E-33.600000X
D# SIT8208AC-G2-28E-33.600000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.6MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-G2-28E-33.600000X)
SIT8208AC-G2-28E-33.600000X
D# 1473-SIT8208AC-G2-28E-33.600000XTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.6000MHZ LVCMOS LV