购买 SIT8208AC-G2-28E-24.576000X | SIT8208AC-G2-28E-24.576000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G2-28E-24.576000X
SIT8208AC-G2-28E-24.576000X
SIT8208AC-G2-28E-24.576000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 2.8V, 2
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G2-28E-24.576000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-G2-28E-24.576000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G2-28E-24.576000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G2-28E-24.576000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G2-28E-24.576000X?
ABM12W-36.0000MHZ-8-D2X-T3 ABM12W-36.0000MHZ-8-D2X-T3 Abracon LLC, CRYSTAL 36.0MHZ 8PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
1111J5003P00BQT 1111J5003P00BQT Knowles Syfer, CAP CER 3PF 500V C0G/NP0 1111, 1111 (2828 Metric), * 查看
1210Y0500394KDR 1210Y0500394KDR Knowles Syfer, CAP CER 0.39UF 50V X7R 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
VJ0402D120MLXAP VJ0402D120MLXAP Vishay Vitramon, CAP CER 12PF 25V C0G/NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
381LX151M350J022 381LX151M350J022 Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP ALUM 150UF 20% 350V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
hotMMBT200A MMBT200A Fairchild/ON Semiconductor, TRANS PNP 45V 0.5A SOT-23, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
AD1300 AD1300 Cinch Connectivity Solutions Trompeter, CONN ADAPT BNC JACK TO F PLUG, -, * 查看
VE-27Y-EW-S VE-27Y-EW-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-G2-28E-24.576000X
D# SIT8208AC-G2-28E-24.576000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 24.576MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-G2-28E-24.576000X)
SIT8208AC-G2-28E-24.576000X
D# 1473-SIT8208AC-G2-28E-24.576000XTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 24.5760MHZ LVCMOS LV