购买 SIT8208AC-G2-25S-18.432000X | SIT8208AC-G2-25S-18.432000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G2-25S-18.432000X
SIT8208AC-G2-25S-18.432000X
SIT8208AC-G2-25S-18.432000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 2.5V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G2-25S-18.432000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-G2-25S-18.432000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G2-25S-18.432000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G2-25S-18.432000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G2-25S-18.432000X?
SIT1602BI-71-XXE-33.333330D SIT1602BI-71-XXE-33.333330D SiTime, -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 2.25V-3, -, * 查看
861011486020 861011486020 Wurth Electronics Inc., CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看