购买 SIT8208AC-G2-25S-16.369000Y | SIT8208AC-G2-25S-16.369000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G2-25S-16.369000Y
SIT8208AC-G2-25S-16.369000Y
SIT8208AC-G2-25S-16.369000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 2.5V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G2-25S-16.369000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-G2-25S-16.369000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G2-25S-16.369000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G2-25S-16.369000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G2-25S-16.369000Y?
ASTMUPCD-33-48.000MHZ-EJ-E-T3 ASTMUPCD-33-48.000MHZ-EJ-E-T3 Abracon LLC, OSC MEMS 48MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BC-71-33E-31.250000E SIT1602BC-71-33E-31.250000E SiTime, -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 3.3V, 3, -, * 查看
1808J6K00470JCR 1808J6K00470JCR Knowles Syfer, CAP CER 47PF 6KV C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
SRAF860 C0G SRAF860 C0G TSC America Inc., DIODE, SCHOTTKY, STANDARD, 8A, 6, TO-220-2 Full Pack, * 查看
CW0101R200KE73 CW0101R200KE73 Vishay Dale, RES 1.2 OHM 13W 10% AXIAL, Axial, * 查看
RMCP2010FT20R0 RMCP2010FT20R0 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 20 OHM 1% 1W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
95278-802-16 95278-802-16 Amphenol FCI, HDR STR DR.100 DP SMT, -, * 查看
0436500812 0436500812 Molex, LLC, CONN HEADER 8POS 3MM RT ANG SMD, -, * 查看
3030-03-08-0104 3030-03-08-0104 CNC Tech, IDC SOCKET .100" 8POS, -, * 查看
MS27499E14A18SA MS27499E14A18SA Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 18POS BOX MNT W/SCKT, -, * 查看
WRI3021-D5 WRI3021-D5 Inventus Power, AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 12V 28W, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-G2-25S-16.369000Y
D# SIT8208AC-G2-25S-16.369000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 16.369MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-G2-25S-16.369000Y)
SIT8208AC-G2-25S-16.369000Y
D# 1473-SIT8208AC-G2-25S-16.369000YTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 16.3690MHZ LVCMOS LV