购买 SIT8208AC-G2-25E-12.288000T | SIT8208AC-G2-25E-12.288000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G2-25E-12.288000T
SIT8208AC-G2-25E-12.288000T
SIT8208AC-G2-25E-12.288000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 2.5V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G2-25E-12.288000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-G2-25E-12.288000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G2-25E-12.288000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G2-25E-12.288000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G2-25E-12.288000T?
CWR26KK106MBGC CWR26KK106MBGC Vishay Sprague, CAP TANT 10UF 20% 25V 2711, 2711 (6728 Metric), * 查看
FLZ36VD FLZ36VD Fairchild/ON Semiconductor, DIODE ZENER 34.9V 500MW SOD80, DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, * 查看
CZRW55C3V6-G CZRW55C3V6-G Comchip Technology, DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD123, SOD-123, * 查看
TPS54334DDAR TPS54334DDAR Texas Instruments, IC REG BUCK ADJ 3A SYNC PWR8SO, 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
SN74BCT573NSR SN74BCT573NSR Texas Instruments, IC LATCH TRANSP OCTAL D 20SO, 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width), * 查看
CPR15620R0JE10 CPR15620R0JE10 Vishay Dale, RES 620 OHM 15W 5% RADIAL, Radial, * 查看
CMF6030K700FKEB CMF6030K700FKEB Vishay Dale, RES 30.7K OHM 1W 1% AXIAL, Axial, * 查看
AFD56-24-61PZ-6146 AFD56-24-61PZ-6146 TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE, -, * 查看
10120132-D0E-50DLF 10120132-D0E-50DLF Amphenol FCI, 6P 8C 2W VERT XCHD LEFT WK, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-G2-25E-12.288000T
D# SIT8208AC-G2-25E-12.288000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 12.288MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-G2-25E-12.288000T)
SIT8208AC-G2-25E-12.288000T
D# 1473-SIT8208AC-G2-25E-12.288000TTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 12.2880MHZ LVCMOS LV