购买 SIT8208AC-G2-18S-8.192000Y | SIT8208AC-G2-18S-8.192000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G2-18S-8.192000Y
SIT8208AC-G2-18S-8.192000Y
SIT8208AC-G2-18S-8.192000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 1.8V, 8
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G2-18S-8.192000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-G2-18S-8.192000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G2-18S-8.192000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G2-18S-8.192000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G2-18S-8.192000Y?
VJ0603D131MXAAJ VJ0603D131MXAAJ Vishay Vitramon, CAP CER 130PF 50V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
1N5948BPE3/TR8 1N5948BPE3/TR8 Microsemi Corporation, DIODE ZENER 91V 1.5W DO204AL, DO-204AL, DO-41, Axial, * 查看
8N4SV76LC-0182CDI 8N4SV76LC-0182CDI IDT, Integrated Device Technology Inc, IC OSC VCXO 644.5313MHZ 6CLCC, 6-CLCC, * 查看
98000336861 98000336861 3M, NO CONTROLLER, SCT3210 23.60" 8", -, * 查看
M2043BB3W01 M2043BB3W01 NKK Switches, SWITCH TOGGLE 4PDT 6A 125V, -, * 查看
0460150602 0460150602 Molex, LLC, MF+ HCS VERT HDR DR 6CKT V-0 TIN, -, * 查看
4710.4154 4710.4154 Schurter Inc., 4710, MOUNTING: SNAP IN VERISON,, -, * 查看
V48B48M250BF3 V48B48M250BF3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 250W, 9-DIP Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-G2-18S-8.192000Y
D# SIT8208AC-G2-18S-8.192000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 8.192MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-G2-18S-8.192000Y)
SIT8208AC-G2-18S-8.192000Y
D# 1473-SIT8208AC-G2-18S-8.192000YTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 8.1920MHZ LVCM LVTTL