购买 SIT8208AC-G2-18S-74.250000Y | SIT8208AC-G2-18S-74.250000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G2-18S-74.250000Y
SIT8208AC-G2-18S-74.250000Y
SIT8208AC-G2-18S-74.250000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 1.8V, 7
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G2-18S-74.250000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-G2-18S-74.250000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G2-18S-74.250000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G2-18S-74.250000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G2-18S-74.250000Y?
G6A-434P-ST40-US-DC24 G6A-434P-ST40-US-DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div, RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 24V, -, * 查看
TXD2SA-L-24V-3 TXD2SA-L-24V-3 Panasonic Electric Works, RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V, -, * 查看
RSMF12JBR680 RSMF12JBR680 Stackpole Electronics Inc., RES 0.68 OHM 1/2W 5% AXIAL, Axial, * 查看
0395040717 0395040717 Molex, LLC, TERM BLOCK PLUG 17POS STR 3.5MM, -, * 查看