购买 SIT8208AC-G2-18S-74.176000Y | SIT8208AC-G2-18S-74.176000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G2-18S-74.176000Y
SIT8208AC-G2-18S-74.176000Y
SIT8208AC-G2-18S-74.176000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 1.8V, 7
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G2-18S-74.176000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-G2-18S-74.176000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G2-18S-74.176000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G2-18S-74.176000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G2-18S-74.176000Y?
1825Y0500121KCR 1825Y0500121KCR Knowles Syfer, CAP CER 120PF 50V C0G/NP0 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
1808Y0500273KDT 1808Y0500273KDT Knowles Syfer, CAP CER 0.027UF 50V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
105-221H 105-221H API Delevan Inc., FIXED IND 220NH 675MA 210 MOHM, 2-SMD, No Lead, * 查看
0395040717 0395040717 Molex, LLC, TERM BLOCK PLUG 17POS STR 3.5MM, -, * 查看