购买 SIT8208AC-G2-18E-74.250000T | SIT8208AC-G2-18E-74.250000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G2-18E-74.250000T
SIT8208AC-G2-18E-74.250000T
SIT8208AC-G2-18E-74.250000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 1.8V, 7
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G2-18E-74.250000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-G2-18E-74.250000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G2-18E-74.250000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G2-18E-74.250000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G2-18E-74.250000T?
VJ0402D1R0CXCAJ VJ0402D1R0CXCAJ Vishay Vitramon, CAP CER 1PF 200V C0G/NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
HE2AN-Q-AC12V HE2AN-Q-AC12V Panasonic Electric Works, RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 12V, -, * 查看
SRR7045-151M SRR7045-151M Bourns Inc., FIXED IND 150UH 530MA 480 MOHM, Nonstandard, * 查看
1546119-2 1546119-2 TE Connectivity AMP Connectors, CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.375", -, * 查看
79839-001 79839-001 Amphenol FCI, VERT GUIDE PIN HDR ADV G-ROUND, -, * 查看
C702 N15 100 G2 C702 N15 100 G2 Amphenol Sine Systems Corp, MOUNTING PLATE, -, * 查看
1469627-2 1469627-2 TE Connectivity AMP Connectors, HM-ZD 4PR RECP 80P 100AU, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-G2-18E-74.250000T
D# SIT8208AC-G2-18E-74.250000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.25MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-G2-18E-74.250000T)
SIT8208AC-G2-18E-74.250000T
D# 1473-SIT8208AC-G2-18E-74.250000TTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.2500MHZ LVCMOS LV