购买 SIT8208AC-G2-18E-31.250000Y | SIT8208AC-G2-18E-31.250000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G2-18E-31.250000Y
SIT8208AC-G2-18E-31.250000Y
SIT8208AC-G2-18E-31.250000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 1.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G2-18E-31.250000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-G2-18E-31.250000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G2-18E-31.250000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G2-18E-31.250000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G2-18E-31.250000Y?
0603J2501P80DFT 0603J2501P80DFT Knowles Syfer, CAP CER 1.8PF 250V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
100B470FW500XT 100B470FW500XT American Technical Ceramics, CAP CER 47PF 500V P90 1111, 1111 (2828 Metric), * 查看
S6012L S6012L Littelfuse Inc., SCR 600V 12A TO220 ISO, TO-220-3 Isolated Tab, * 查看