购买 SIT8208AC-G1-33S-66.660000Y | SIT8208AC-G1-33S-66.660000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G1-33S-66.660000Y
SIT8208AC-G1-33S-66.660000Y
SIT8208AC-G1-33S-66.660000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 3.3V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G1-33S-66.660000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-G1-33S-66.660000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G1-33S-66.660000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G1-33S-66.660000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G1-33S-66.660000Y?
hotTAJA106K010RNJ TAJA106K010RNJ AVX Corporation, CAP TANT 10UF 10V 10% 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
C0603X5R1C222K C0603X5R1C222K TDK Corporation, CAP CER 2200PF 16V X5R 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
0201YD470KAT2A 0201YD470KAT2A AVX Corporation, CAP CER 47PF 16V X5R 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
MRT 2.5-BULK MRT 2.5-BULK Bel Fuse Inc., FUSE BOARD MOUNT 2.5A 250VAC RAD, Radial, Can, Vertical, * 查看