购买 SIT8208AC-G1-33S-66.600000X | SIT8208AC-G1-33S-66.600000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G1-33S-66.600000X
SIT8208AC-G1-33S-66.600000X
SIT8208AC-G1-33S-66.600000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 3.3V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G1-33S-66.600000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-G1-33S-66.600000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G1-33S-66.600000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G1-33S-66.600000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G1-33S-66.600000X?
VJ0603D240MXBAP VJ0603D240MXBAP Vishay Vitramon, CAP CER 24PF 100V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
1N5233A (DO-35) 1N5233A (DO-35) Microsemi Corporation, DIODE ZENER 6V 500MW DO35, DO-204AH, DO-35, Axial, * 查看
MWS2 S95 MWS2 S95 Cantherm, TCO 250VAC 20A 100C(212F) RADIAL, Radial, * 查看