购买 SIT8208AC-G1-33S-40.500000X | SIT8208AC-G1-33S-40.500000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G1-33S-40.500000X
SIT8208AC-G1-33S-40.500000X
SIT8208AC-G1-33S-40.500000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 3.3V, 4
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G1-33S-40.500000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-G1-33S-40.500000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G1-33S-40.500000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G1-33S-40.500000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G1-33S-40.500000X?
APXA2R5ARA102MJ80G APXA2R5ARA102MJ80G United Chemi-Con, CAP ALUM POLY 1000UF 2.5V SMD, Radial, Can - SMD, * 查看
TLV2332IPW TLV2332IPW Texas Instruments, IC OPAMP GP 525KHZ 8TSSOP, 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
V47ZC7PX2855 V47ZC7PX2855 Littelfuse Inc., VARISTOR 47V 1KA DISC 14MM, Disc 14mm, * 查看
RNC60H1353DSB14 RNC60H1353DSB14 Vishay Dale, RES 135K OHM 1/4W .5% AXIAL, Axial, * 查看
RNC55H1432BRB14 RNC55H1432BRB14 Vishay Dale, RES 14.3K OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
CA3100E14S-7SB06 CA3100E14S-7SB06 ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 3POS WALL MNT W/SKTS, -, * 查看
D38999/20WD5AN D38999/20WD5AN TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG MALE 5POS PNL MNT, -, * 查看
3750-7 3750-7 Pomona Electronics, BINDING POST GOLD PLATED VIOLET, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-G1-33S-40.500000X
D# SIT8208AC-G1-33S-40.500000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 40.5MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-G1-33S-40.500000X)