购买 SIT8208AC-G1-33S-16.368000Y | SIT8208AC-G1-33S-16.368000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G1-33S-16.368000Y
SIT8208AC-G1-33S-16.368000Y
SIT8208AC-G1-33S-16.368000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 3.3V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G1-33S-16.368000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-G1-33S-16.368000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G1-33S-16.368000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G1-33S-16.368000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G1-33S-16.368000Y?
EMLA250ADA101MHA0G EMLA250ADA101MHA0G United Chemi-Con, CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD, Radial, Can - SMD, * 查看
TLV2460IDG4 TLV2460IDG4 Texas Instruments, IC OPAMP GP 6.4MHZ RRO 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
R5F21292SNSP#W4 R5F21292SNSP#W4 Renesas Electronics America, IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20LSSOP, 20-LSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
840022AGLF 840022AGLF IDT, Integrated Device Technology Inc, IC CLK GEN GIGABIT ETH 8-TSSOP, 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
NL2870C3A NL2870C3A Bulgin, LAMP NEON 250V AMBER, -, * 查看
3130-F130-P7T1-W02Q-12A 3130-F130-P7T1-W02Q-12A E-T-A, CIR BRKR THRM 12A 250VAC 50VDC, -, * 查看
RLR05C8663FRRSL RLR05C8663FRRSL Vishay Dale, RES 866K OHM 1% 1/8W AXIAL, Axial, * 查看
RN55C1091BBSL RN55C1091BBSL Vishay Dale, RES 1.09K OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
4613X-101-102LF 4613X-101-102LF Bourns Inc., RES ARRAY 12 RES 1K OHM 13SIP, 13-SIP, * 查看
116-87-324-41-004101 116-87-324-41-004101 Preci-Dip, CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD, -, * 查看
ACC50DRTN-S93 ACC50DRTN-S93 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-G1-33S-16.368000Y
D# SIT8208AC-G1-33S-16.368000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 16.368MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-G1-33S-16.368000Y)
SIT8208AC-G1-33S-16.368000Y
D# 1473-SIT8208AC-G1-33S-16.368000YTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 16.3680MHZ LVCMOS LV