购买 SIT8208AC-G1-33E-66.666000T | SIT8208AC-G1-33E-66.666000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G1-33E-66.666000T
SIT8208AC-G1-33E-66.666000T
SIT8208AC-G1-33E-66.666000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 3.3V, 6
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G1-33E-66.666000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-G1-33E-66.666000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G1-33E-66.666000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G1-33E-66.666000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G1-33E-66.666000T?
hotTPN3021 TPN3021 STMicroelectronics, OVP TRIPOLAR NETWORK 28V 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
RWR80S34R8FSB12 RWR80S34R8FSB12 Vishay Dale, RES 34.8 OHM 2W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
CRGV2010F348K CRGV2010F348K TE Connectivity Passive Product, RES SMD 348K OHM 1% 1/2W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
CDRH74-220MC CDRH74-220MC Sumida America Components Inc., FIXED IND 22UH 1.23A 110 MOHM, Nonstandard, * 查看
CA3106R20-27PWF80 CA3106R20-27PWF80 ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 14POS INLINE W/PINS, -, * 查看
CIR06AF-16-10P-F80 CIR06AF-16-10P-F80 ITT Cannon, LLC, CONN PLUG MALE 3POS SLVR CRIMP, -, * 查看
CTVP00RW-19-11HD-LC CTVP00RW-19-11HD-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT, -, * 查看
D38999/26JH35PA-LC D38999/26JH35PA-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG HSG MALE 100POS INLINE, -, * 查看
UVQ-18/5.6-D24P-C UVQ-18/5.6-D24P-C Murata Power Solutions Inc., DC/DC CONVERTER 18V 101W, 8-DIP Module, 1/4 Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-G1-33E-66.666000T
D# SIT8208AC-G1-33E-66.666000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.666MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-G1-33E-66.666000T)
SIT8208AC-G1-33E-66.666000T
D# 1473-SIT8208AC-G1-33E-66.666000TTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6660MHZ LVCMOS LV