购买 SIT8208AC-G1-33E-16.368000T | SIT8208AC-G1-33E-16.368000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G1-33E-16.368000T
SIT8208AC-G1-33E-16.368000T
SIT8208AC-G1-33E-16.368000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 3.3V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G1-33E-16.368000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-G1-33E-16.368000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G1-33E-16.368000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G1-33E-16.368000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G1-33E-16.368000T?
LEDM-3-08 LEDM-3-08 Essentra Components, LED SPACER 5MM T-1-3/4 BLK 8MM, -, * 查看
AML23GBE2BA01 AML23GBE2BA01 Honeywell Sensing and Productivity Solutions, SWITCH TOGGLE SPDT 100MA 125V, -, * 查看
8121SD2AV2GE 8121SD2AV2GE C&K, SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V, -, * 查看
RLR07C6490FRB14 RLR07C6490FRB14 Vishay Dale, RES 649 OHM 1% 1/4W AXIAL, Axial, * 查看
MNR12E0ABJ220 MNR12E0ABJ220 Rohm Semiconductor, RES ARRAY 2 RES 22 OHM 0606, 0606, Convex, * 查看
KJB6T25F35PEL KJB6T25F35PEL ITT Cannon, LLC, CONN PLG HSG MALE 128POS INLINE, -, * 查看
EBC17DCKT EBC17DCKT Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-G1-33E-16.368000T
D# SIT8208AC-G1-33E-16.368000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 16.368MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-G1-33E-16.368000T)
SIT8208AC-G1-33E-16.368000T
D# 1473-SIT8208AC-G1-33E-16.368000TTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 16.3680MHZ LVCMOS LV